Kontakt

Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami z chęcią pomożemy. Kontakt z odbiorca naszych miodów jest dla nas niezwykle cenny. To dzięki Wam wiemy co możemy ulepszyć, nad czym powinniśmy pracować.

Znamy się na miodzie, od lat prowadzimy pasiekę. Pomożemy wybrać miód idealny dla Ciebie. Powiedz czego oczekujesz a my zadbamy o resztę.

Napisz do nas

e- mail: siedlisko.pasieka@gmail.com

Jeśli będziemy mieli wolne ręce na pewno odbierzemy Twój telefon 🙂

Zadzwoń do nas

Tel. 507 059 588 Marta

Adres:

Studzianka 32, 11-320 Jeziorany

Katarzyna Dzidt
Katarzyna Dzidt
2022-12-12
Nie przypominam sobie, żebym próbowała lepszych miodów. Co roku kupuję w Siedlisku Pasieka po jednym miodzie z każdego rodzaju, a później po jeszcze jednym słoju ulubionych. I trochę żałuję, że nie ma sześciu gwiazdek, albo dziesięciu, bo też bym dała.
Zbigniew Ranko
Zbigniew Ranko
2022-12-12
O istnieniu miodu z Siedliska Pasieka z okolic Jezioran dowiedziałem się zupełnie przypadkowo. Będąc słuchaczem podcastów przyrodniczych Michała Staneckiego, natknąłem się na odcinek, w którym gośćmi byli Pani Marta i Pan Tomek. To w jaki sposób opowiadali o swojej pasiece, naturze otaczającej miejsce gdzie mieszkają i pracują z pszczołami sprawiło, że musiałem spróbować owocu ich pracy. I zdecydowanie nie zawiodłem się, wspaniałe miody, to jest zupełnie inne, o niebo lepsze doświadczenie od "miodów" szeroko oferowanych, które w tym zestawieniu miodami nie powinny być w ogóle nazywane, a co najwyżej wyrobami miodo-podobnymi. Pozostaje tylko trzymać kciuki żebyście wytrwali w swoim postanowieniu i utrzymywali tę jak najlepszą jakość i dbałość, życzę zdrowia Wam i pszczółkom, oby kolejne zbiory były jak najlepsze 😉
Alex Whatever
Alex Whatever
2022-09-04
Artur Bachta
Artur Bachta
2022-01-07
Łukasz Krumin
Łukasz Krumin
2021-08-21
dzon
dzon
2021-08-04
Marcin PL
Marcin PL
2021-07-19
Kwintesencja spokoju i relaksu. Sielska okolica. Gospodarze niezwykle otwarci i serdeczni. Marto i Tomku dziękujemy za udany urlop!
Agnieszka W.
Agnieszka W.
2021-06-28
Tomasz Biniecki
Tomasz Biniecki
2020-09-15
Świetne miejsce, położone w lesie w środku niczego ale bez dramatu jazdy trasą Paryż-Dakar. Na powitanie z lasu wyszedł wielki łoś i nawet dał się pooglądać po czym wskazał nam drogę do Siedliska Pasieka. Właściciele przywitali nas herbatą i jakoś już od pierwszego wrażenia miało się uczucie że przyjechaliśmy do dobrych znajomych których dawno nie widzieliśmy. A teraz w skrócie: Pokoje duże czyste, łazienka i prysznic bez żadnych problemów. Posiłki - łoooo matko 😉 najlepsze jedzenie jakie będziecie mieli okazje jeść w wasze wakacje. Nie chodzi już o swojskie sery, jajka, jogurty , wędliny ale stopień artyzmu i finezji w jaki można przygotować śniadanie i obiad to po prostu najwyższa liga. Dbałość o szczegóły smak i prezentacja posiłku powodują, że Siedlisko Pasieka jest zdecydowanie wśród najlepszych. Co do wypoczynku, świetny klimat na poleniuchowanie, bez spiny, że musicie zobaczyć 1000 atrakcji w 2 dni. Doskonałe miejsce na poczytanie książki a biblioteczka którą dysponują Marta i Tomek (właściciele) jest mega wypasiona. Dla wielbicieli planszówek jest cała masa gier do wyboru. Mam nadzieję, że wrócimy tam w 2021.
Wodzu
Wodzu
2020-07-11