ramka

NARTY, SANKI, IGLOO

  • Górka nadaje się świetnie do zjazdów na sankach i nartach, a dzięki temu, że jest naprawdę ośla bezpiecznie mogą bawić się na niej dzieci. Osobiście przyznaję, że dorośli też :)Nie straszny też nam krótki dzień, bo wystawiane oświetlenie pozwala na przedłużenie zabaw póki sił wystarczy.
  • Ognisko Na górce jest miejsce ogniskowe gdzie można się regenerować podczas zabaw i zagrzać przy ognisku. To również świetny punkt obserwacyjny dla dorosłych pilnujących swoich pociech.
  • Igloo i takie tam Wiadomo że śnieg daje nam nieograniczone wręcz możliwości spełnieni swoich konstruktorskich marzeń. Od prostego bałwana przez mury i „zamki” do i igloo… Kiedy śnieg nam na to pozwoli budujemy igloo, takie z oknami z lodu i świeczkami w środku. Potem cały rok jest na co czekać bo wszyscy wspominamy to „dzieło”.
  • Narty, łyżwy i rakiety Zima to również czas na dziwne obuwie. Każdy kto ma łyżwy, narty biegowe albo rakiety znajdzie dla siebie miejsce do ich wykorzystania.  Staw i rozlewisko po odśnieżeniu dają pole do popisu łyżwiarzom, tylko czasami wystające ponad powierzchnię lodu sitowia potrafi zaleźć za skórę.  A okolica pokryta zaspami to wyzwanie dla lubiących wędrować, czy to tych na nartach, czy tych w rakietach, czy tych co brnięcie przez zaspy uznają za najwspanialszy wypoczynek (jak piszący te słowa).
Wstecz
Do góry

+48 511 036 861 - Tomek

+48 507 059 588 - Marta