Pokoje i cennik


Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy trzy przestronne sypialnie (25-30m2) na piętrze starego warmińskiego domu. Każdy pokój wyposażony jest w duże, podwójne łóżko, stół, fotele. Istnieje możliwość rezerwacji pokoju 2 +1. Z pokojami sąsiadują jasne i przyjemne łazienki z prysznicem. Goście zawsze mają prywatną łazienkę. Na parterze domu znajduje się kuchnia w której przygotowujemu posiłki naszym Gościom. Kuchnia jest „centralnym” miejscem domu, otworzyliśmy ją dla Gości, aby mogli zobaczyć z czego i jak przygotowywane są posiłki, które podawane są w części jadalnej salonu, ale nie ma lepszej kombinacji niż letni poranek i śniadanie na tarasie.  W salonie można posiedzieć przy kominku, poczytać książkę lub pograć w gry dostępne na miejscu. Zrelaksować się w ciszy lub posiedzieć z przyjaciółmi. Miejsce jest bardzo kameralne, idealne na wypad przyjaciół lub rodziny do max 8 osób.

Formuła podstawowa pobytu w naszym gospodarstwie to nocleg ze śniadaniem i obiadokolacją.. Ponieważ w naszym domu kładziemy duży nacisk na kulinaria, dlatego staramy się by posiłki które serwujemy były smaczne i zdrowe. Dbamy aby jak najwięcej produktów pochodziło z naszego gospodarstwa, bądź od sprawdzonych lokalnych producentów. Śniadania nie są podawane w porcjach, gdyż chodzi o to aby każdy zjadł do syta. Więcej o kulinariach znajdziesz tu.

 

      Cennik:

POKOJE

  • Pokój 2 osobowy 20 m 2        Cena: 230 zł/doba
  • Apartament 4 osobowy (2 pokoje 30m2 i 25m2 z jedną łazienką)     

Dla 4 osób 2 pokoje w Apartamencie Cena: 420 zł/doba

Dla 2 osób 1 pokój w Apartamencie  Cena 240 zł/doba

  • Jedna osoba w pokoju    Cena 180 zł/doba

Śniadanie 35 zł/os

Obiadokolacja 65 zł/os

 

Obiadokolacje podajemy 4 dni w tygodniu: poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek

Chęć uczestnictwa w posiłkach należy zgłosiś podczas rezerwacji pobytu.

 

Doba zaczyna sie od godz. 15.30, kończy 11.00

Śniadanie serwujemy o godz. 9.00-9.30

Obiadokolacja o godz. 17.00

 

Pozostałe posiłki we własnym zakresie.

W sezonie wakacyjnym wynajmujemy pokoje na min. 7 dni, od niedzieli do niedzieli

  • W dniu przyjazdu nie serwujemy obiadokolacji.

Kawa i herbata, miód Siedlisko Pasieka do dyspozycji Gości

Ręczniki, pościel w pokojach

Z uwagi na niebezpieczeństwo uczulenia i troskę o naszych Gości nie przygotowujemy posiłków w 100% bezglutenowych i dla alergików. 

Dzieci w Siedlisku powinny być pod stałą opieką i kontrolą zarówno w domu jak i na zewnątrz, szczególnie na "plaży" przy stawie.

 

Rezerwacji można dokonać na naszej stronie

w zakładce rezerwacja. 

Formularz rezerwacji dostępny tu

Po wpłaceniu zadatku (40%) rezerwacja zostaje potwierdzona e-mailem.
Opłacenie pozostałej sumy za wynajem pokoi wymagane jest w pierwszym dniu pobytu.

W przypadku wcześniejszego wyjazdu, niż w rezerwo­wanym przez Państwa terminie, należność za całość pobytu nie ulega zmianie.
Zadatek jest zwracany w całości w przypadku, gdy nie dojdzie do realizacji pobytu z naszej winy. W wypadku odwołania rezerwacji przez Gościa na 14 dni przed przyjazdem możliwa jest zamiana terminu na inny w bieżącym sezonie, o ile będzie dostępny. W każdym innym wypadku zadatek przepada w całości.

 

*Pobyt bez zwierząt.

 

 

 

 

 

 

Wstecz
Do góry
siedlisko pasieka