Agroturystyka


Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy dwie przestronne sypialnie (25-30m2) na piętrze starego warmińskiego domu. Każdy pokój wyposażony jest w duże, podwójne łóżko, stół, fotele. Z pokojami sąsiadują jasne i przyjemne łazienki z prysznicem. Goście zawsze mają prywatną łazienkę. Na parterze domu znajduje się kuchnia w której przygotowujemu posiłki naszym Gościom. Kuchnia jest „centralnym” miejscem domu, otworzyliśmy ją dla Gości, aby mogli zobaczyć z czego i jak przygotowywane są posiłki, które podawane są w części jadalnej salonu, ale nie ma lepszej kombinacji niż letni poranek i śniadanie na tarasie.  W salonie można posiedzieć przy kominku, poczytać książkę lub pograć w gry dostępne na miejscu. Zrelaksować się w ciszy lub posiedzieć z przyjaciółmi. Miejsce jest bardzo kameralne, idealne na wypad przyjaciół lub rodziny do max 8 osób.

Ponieważ w naszym domu kładziemy duży nacisk na kulinaria, dlatego staramy się by posiłki które serwujemy były smaczne i zdrowe. Dbamy aby jak najwięcej produktów pochodziło z naszego gospodarstwa, bądź od sprawdzonych lokalnych producentów. Śniadania nie są podawane w porcjach, gdyż chodzi o to aby każdy zjadł do syta. Więcej o kulinariach znajdziesz tu.

Noclegi-pokoje

  • osoba dorosła 145 zl/doba
  • jedna osoba w pokoju 250 zł/doba
  • dwie osoby w pokoju 290 zl/doba

Śniadanie 40 zł/os godz 9.00

obiad 70 zł/os godz. 17.00 (zupa i drugoe danie lub drugie danie i deser)

  • Pokój 2 osobowy 

Doba zaczyna sie od godz. 15.30, kończy 11.00

 

Kawa i herbata, miód Siedlisko Pasieka do dyspozycji Gości

Ręczniki, pościel w pokojach

Z uwagi na niebezpieczeństwo uczulenia i troskę o naszych Gości nie przygotowujemy posiłków w 100% bezglutenowych i dla alergików. 

 

Rezerwacji można dokonać na naszej stronie

w zakładce rezerwacja. 

Formularz rezerwacji dostępny tu

Po wpłaceniu zadatku (40%) rezerwacja zostaje potwierdzona e-mailem.
Opłacenie pozostałej sumy za wynajem pokoi wymagane jest w pierwszym dniu pobytu.

 

***W przypadku wcześniejszego wyjazdu, niż w rezerwo­wanym przez Państwa terminie, należność za całość pobytu nie ulega zmianie.
Zadatek jest zwracany w całości w przypadku, gdy nie dojdzie do realizacji pobytu z naszej winy. W wypadku odwołania rezerwacji przez Gościa na 14 dni przed przyjazdem możliwa jest zamiana terminu na inny w bieżącym sezonie, o ile będzie dostępny. W każdym innym wypadku zadatek przepada w całości.

 

*Pobyt bez zwierząt.

 

 

 

 

 

 

Wstecz
Do góry
siedlisko pasieka