ramka

Pokoje i cennik


Do państwa dyspozycji przygotowaliśmy cztery przestronne sypialnie (25-30m2) na piętrze starego warmińskiego domu. Pokoje umeblowane są skromnie, lecz każdy pokój wyposażony jest w duże, podwójne łóżko. Istnieje możliwość wstawienia do pokoju dodatkowych miejsc do spania, np. łóżko pojedyncze, łóżeczko dla dziecka. Z pokojami sąsiadują dwie jasne i przyjemne łazienki z prysznicem. Na parterze domu znajduje się kuchnia z salonem wypoczynkowym i jadalnią. Kuchnia jest „centralnym” miejscem domu, otworzyliśmy ją dla gości, aby mogli zobaczyć z czego i jak przygotowywane są posiłki. Posiłki podawane są w części jadalnej kuchni lub salonu, ale nie ma lepszej kombinacji niż letni poranek i śniadanie na tarasie.  W salonie można posiedzieć przy kominku, poczytać książkę lub pograć w gry dostępne na miejscu,  jest tu również, internet bezprzewodowy. 

Formuła podstawowa pobytu w naszym gospodarstwie to nocleg ze śniadaniem i obiadokolacją . Ponieważ w naszym domu kładziemy duży nacisk na kulinaria, dlatego staramy się by posiłki które serwujemy były smaczne i zdrowe. Dbamy aby jak najwięcej produktów pochodziło z naszego gospodarstwa, bądź od sprawdzonych lokalnych producentów. Śniadania nie są podawane w porcjach, gdyż chodzi o to aby każdy zjadł do syta. Więcej o kulinariach znajdziesz tu.

Zwyczajowo w naszym siedlisku przyjmujemy nowych gości od godziny 15.00
natomiast pokój powinien być zwolniony do godziny 12.00

Naszym gościom serwujemy śniadaie o godz. 9.30-10.00 i obiadokolacje 17.30- 18.00 

 

      

  Oferty specjalne do uzgodnienia indywidualnego

- diety wegetariańska, jarska- dodatkowa opłata

- oferty świąteczne (Boże Narodzenie, Sylwester, Wielkanoc, Majówka, Boże Ciało)

- warsztaty pszczelarskie

- warsztaty kulinarne (sery, wędliny, chleb,    nalewki)

 

 

 

 

Rezerwacji można dokonać na naszej stronie w zakładce rezerwacja. 
Formularz rezerwacji dostępny tu
 

Po wpłaceniu zadatku (35%) rezerwacja zostaje potwierdzona e-mailem.
Opłacenie pozostałej sumy za wynajem pokoi ewentualnie inne
elementy wybrane z oferty wymagane jest w pierwszym dniu pobytu.

 

 

*Pobyt z psem możliwy TYLKO po wcześniejszym ustaleniu. Właściciele z psami powinni przygotować się na to iż w gospodarstwie żyją nasze zwierzęta i to nie tylko te gospodarskie ale i dzikie, które często odwiedzają siedliskoi okolicę. Należy wyposażyć się również w zestaw do sprzątania po swoim czworonogu. Oczywiście nie chodzi nam o sprzątanie łąki czy lasu, tylko trawnika wokół siedliska. Czasami w tym samym czasie w Siedlisku przebywają właściciele z psami i inni goście, którzy nie koniecznie przepadają za naszym pupilem. Przez cały pobyt pies musi być pod kontrolą właścicieli, tak aby nie przeszkadzał innym gościom i domownikom. (nie wskakiwał na fotele, nie wchodził do kuchni, itp). W praktyce oznacza to nierzadko, że pies dużo czasu spędza na smyczy przy nodze właścicieli.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wstecz
Do góry

+48 511 036 861 - Tomek

+48 507 059 588 - Marta