Pokoje i cennik


Do państwa dyspozycji przygotowaliśmy trzy przestronne sypialnie (25-30m2) na piętrze starego warmińskiego domu. Każdy pokój wyposażony jest w duże, podwójne łóżko, stół, fotele. Istnieje możliwość rezerwacji pokoju 2 +1. Z pokojami sąsiadują jasne i przyjemne łazienki z prysznicem. Goście zawsze mają prywatną łazienkę. Na parterze domu znajduje się kuchnia w której przygotowujemu posiłki naszym Gościom. Kuchnia jest „centralnym” miejscem domu, otworzyliśmy ją dla Gości, aby mogli zobaczyć z czego i jak przygotowywane są posiłki, które podawane są w części jadalnej salonu, ale nie ma lepszej kombinacji niż letni poranek i śniadanie na tarasie.  W salonie można posiedzieć przy kominku, poczytać książkę lub pograć w gry dostępne na miejscu. Zrelaksować się w ciszy lub posiedzieć z przyjaciółmi. Miejsce jest bardzo kameralne, idealne na wypad przyjaciół lub rodziny do 8 osób.

Formuła podstawowa pobytu w naszym gospodarstwie to nocleg ze śniadaniem i obiadokolacją . Ponieważ w naszym domu kładziemy duży nacisk na kulinaria, dlatego staramy się by posiłki które serwujemy były smaczne i zdrowe. Dbamy aby jak najwięcej produktów pochodziło z naszego gospodarstwa, bądź od sprawdzonych lokalnych producentów. Śniadania nie są podawane w porcjach, gdyż chodzi o to aby każdy zjadł do syta. Więcej o kulinariach znajdziesz tu.

      Cennik:

Nocleg ze śniadaniem 135 zł/os

Nocleg ze śniadaniem i obiadokolacją 180 zł/os

(Dzieci do 6 lat 55 zł, Dzieci 6-10 lat 85 zł, obiadokolacja 20 zł)- nie przygotowujemy oddzielnych posiłków dla małych dzieci.

Doba zaczyna sie od godz. 16.00, kończy 11.00

Śniadanie serwujemy o godz. 9.00-9.30

Obiadokolacja 17.00

Pozostałe posiłki we własnym zakresie.

W sezonie wakacyjnym wynajmujemy pokoje na min. 7 dni, od soboty do soboty 

  • W soboty, ze względu na różną porę przyjazdu Gości nie podajemy obiadokolacji. Możliwe inne, indywidualne ustalenia :)

Kawa i herbata do dyspozycji Gości

Ręczniki w pokojach

Z uwagi na niebezpieczeństwo uczulenia i troskę o naszych Gości nie przygotowujemy posiłków w 100% bezglutenowych i dla alergików. 

Dzieci w Siedlisku powinny być pod stałą opieką i kontrolą zarówno w domu jak i na zewnątrz, szczególnie na "plaży" przy stawie.

 

Rezerwacji można dokonać na naszej stronie

w zakładce rezerwacja. 

Formularz rezerwacji dostępny tu

Po wpłaceniu zadatku (35%) rezerwacja zostaje potwierdzona e-mailem.
Opłacenie pozostałej sumy za wynajem pokoi wymagane jest w pierwszym dniu pobytu.

 

 

 

*Pobyt z psem, niestety od tego roku jest niemożliwy. Za co bardzo przepraszamy. Nasz stary Rudy mimo swej łagodności z wiekiem źle zaczął znosić nowych psich znajomych.

 

 

 

 

 

 

 

Wstecz
Do góry
siedlisko pasieka